Подписаться
Отписаться

 
Тернопільський осередок УСП
Секція Дитячої та юнацької психотерапії УСП
 
 Науково-практична конференція
"Робота з батьками і дітьми
у психотерапії і корегуючій педагогіці"
 
м. Тернопіль, 5-7 листопада 2010 р.

 

Доповідачі та ведучі груп:
 
Владислав Газолишин – груповий аналітик, Лідер груп Балінта,
 
Малгожата Млинарска – магістр педагогіки, логопед, психотерапевт  з 30-и річним досвідом роботи з дислексичними дітьми та їх родинами.
 
Г алина Католик – к.п.н  груп-психоаналітик, дитячий психотерапевт, голова секції дитячої та юнацької психотерапії УСП
 
Мар’яна Нартікова – лікар психіатр, психотерапевт, навчаючий терапевт в напрямку дитячої та юнацької психотерапії УСП
 
Сергій Корж – к.м.н груп-аналітик, супервізор, Лідер груп Балінта,
 
Лариса Єнько – психотерапевт, груп-аналітик, Лідер груп Балінта
 
Володимир Пришляк – к.м.н – лікар психіатр, психотерапевт
 
Ірина Срібна – лікар психіатр, психотерапевт.

 

Програма

5 листопада 2010 р. (П'ятниця)

09.00 реєстрація учасників

10.00 відкриття конференції

Доповіді

10.15 В. Газолишин "Співробітництво і інтеграція психотерапії, психологіїі корегуючоїпедагогіки в роботі з родиною"

10.45 M. Młynarska "Dysleksja"

11.15 M. Нартікова "Tеорія дитячої психотерапії"

11.45 С.Корж "Депресія у дітей - психоматичні прояви"

12.15 В.Пришляк "Невротична симптоматика у дислексичних дітей"

12.30 І. Срібна"Розвиток дитини в перший рік життя. Формування проявів, що проявляються, у зрілим віці "

заплановані 5-и хвилинні перерви на каву і чай

13.30 - 15.00 Обід

Майстер-класи: (ведення: M. Młynarska, Г. Католик, M. Нартікова)

 15.00- 16.30 M. Młynarska "Dysleksja"

16.30-17.00 Перерва на каву

17.00- 18.30 Г.Католик і M. Нартікова "Терапія дитини"

18.30 - 18.45 Перерва на каву

18.45 - 20.15 Група Balinta (велика група)

 

6 листопада 2010 р. (Субота)

10.00 - 20.15 Групи Balinta (ведучі: Сергій Корж, Лариса Энько)

- водночас працюють паралельно групи «робота з дислексичною дитиною», «дитяча психотерапія»      

10.00 - 11.30 Групи "Терапія дитини" (ведення: Католик, M. Нартікова)

12.00 - 13.30 Групи "Терапія дитини" (ведення: Католик, M. Нартікова)

13.30 - 15.00 Обід

15.00 - 16.30 Групи "Dysleksja" (ведення: M. Młynarska)

17.00 - 18.30 Групи "Dysleksja" (ведення: M. Młynarska)

18.30 - 18.45 Перерва на каву

18.45 - 20.15 Група Balinta (велика група)

 

7 листопада 2010 р. (Неділя)

Паралельні групи

10.00 - 11.30 Група (ведення: M. Młynarska)

11.30 - 12.00 Перерва на каву

12.00 - 13.30 Група (ведення: M. Młynarska)

10.00 - 11.30 Група (ведення: Г.Католик, M. Нартікова)

11.30 - 12.00 Перерва на каву

12.00 - 13.30 Група (ведення: Г.Католик, M. Нартікова)

13.30 - 13.45 Перерва на каву

13.45 - 14.30 закриття конференції

 

Захід відбудеться в приміщенні Будинку профспілок, що за адресою Танцорова 51, м. Тернопіль.

 

Контактна особа: Ірина Срібна, тел. 098 635 64 17 дзвонити після 14.00

Щиро запрошуємо до участі!

Архів новин  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017